Benq-Siemens » Benq-Siemens S88
Prodej telefonu: Benq-Siemens S88
| rozměry | 99 × 47 × 17 mm |
|---|---|
| hmotnost | 105 g |
| konstrukce | klasická |
| barva | černá, bílá |
| počet displejů | 1 displej |
| barevný displej | 262 tisíc barev |
| typ barevného displeje | aktivní, OLED |
| rozměry displeje | 31 × 38 mm |
| rozlišení displeje | 176 × 220 bodů |
| „jemnost“ displeje | 3 287 bodů/cm2 |
| počet znaků „m“ a „i“ na řádek | 12 | 33 |
| možnost změny velikosti písma | ne |
| max. udávaná pohotovost | 200 h |
| max. udávaná doba hovoru | 450 min |
| doba nabíjení | 2 h |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,56 W/kg |
| vestavěná anténa | ano |
| systémový konektor pro kabel | ano |
| infraport | ne |
| Bluetooth | ano |
| sítě GSM | 900, 1 800, 1 900 MHz |
| uživatelská paměť | 21 MB |
| paměťová karta | ano microSD |
| standardní operační systém | ne |
| česká lokalizace | ano |
| podpora českých znaků | ne |
| uživatelská nabídka | ano |
| hlasové ovládání | ne |
| zámek klávesnice | ano |
| automatický zámek klávesnice | ano |
| paměť adresáře v telefonu | ano 1000 jmen |
| vícepoložkový seznam | ano 15 položek |
| způsob vyhledávání v adresáři | podle prvního znaku |
| vícehlasé vyzvánění | ano 64 hlasů |
| vibrační vyzvánění | ano (i při zvonění) |
| uživatelský zvuk pro SMS | ne |
| minutové pípání | ano |
| editace vyzvánění v telefonu (skladatel) | ano |
| nahrávání melodií z počítače | ano |
| videotelefonování | ne |
| vyzváněcí profily | ano |
| skupiny volajících | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| hlasité handsfree | ano |
| hlasové vytáčení | ano |
| paměť na přijaté SMS v telefonu | ano sdílená |
| archiv pro SMS | ne |
| potvrzení o doručení SMS | ano |
| odpočítávání při psaní SMS | ne |
| dlouhé SMS | ano 9 částí |
| rychlé psaní SMS v češtině | T9 (nezkracuje) |
| EMS | ano |
| Nokia Smart Messaging | ne |
| objekty v odesílané MMS | text, obrázek, zvuk, video |
| max. velikost odesílané MMS | 100 kB |
| SMS Chat | ano |
| e-mailový prohlížeč | ne |
| e-mail: práce s přílohami | ne |
| Push to talk | ne |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| buzení při vypnutém mobilu | ano |
| kalendář | ano ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ano |
| poznámky | ano |
| synchronizace | ano |
| kalkulačka | ano |
| minutka | ano |
| stopky | ano |
| převodník měn nebo jednotek | ano |
| paměť na kódy | ne |
| diktafon | ano podle sdílené paměti |
| Java | ano 2.0 |
| rychlost Javy: jBenchmark 1.0 | 2.0 | 834 | 32 |
| další herní technologie | ne |
| obrázky na displej | ano |
| přehrávání souborů MP3, AAC atd. | ano |
| FM rádio | ne |
| přehrávač médií: video | ano |
| výměnné kryty | ne |
| digitální fotoaparát jako příslušenství | ne |
| max. rozlišení fotoaparátu | 1 600 × 1 200 (1,92 Mpx) |
| možnost natáčet video | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| hardwarový modem | ano |
| GPRS | ano třída 10 (4/2) |
| EDGE | ne |
| CSD | ano |
| HSCSD | ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ne |
| připojení k internetu: přes kabel | ano |
| připojení k internetu: přes Bluetooth | ne |
| wap | ano 2.0 |
| sériový kabel | ne |
| USB kabel | ano |
| CD se softwarem | ano |
| stereofonní sluchátka | ano |
| pouzdro | ne |
| poutko | ne |
| paměťová karta | 128 MB |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama