Apple » Apple iPhone 8GB
Prodej telefonu: Apple iPhone 8GB
| rozměry | 115 × 61 × 12 mm |
|---|---|
| hmotnost | 135 g |
| konstrukce | |
| konstrukce | klasická |
| barva | černo-stříbrná |
| počet displejů | 1 displej |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozlišení displeje | 320 × 480 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800, 850, 1 900 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ne |
| Wi-Fi | ano |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano jiný |
| uživatelská paměť | 8 000 MB |
| paměťová karta | ne |
| SAR (na 10 g hmoty) | 0,97 W/kg |
| max. udávaná pohotovost | 250 h |
| FM rádio | ne |
| možnost natáčet video | ne |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama