Apple » Apple iPhone 3G 16GB
Prodej telefonu: Apple iPhone 3G 16GB
| rozměry | 116 × 62 × 12 mm |
|---|---|
| hmotnost | 133 g |
| konstrukce | |
| konstrukce | klasická |
| barva | černá, bílá |
| počet displejů | 1 displej |
| typ barevného displeje | aktivní, TFT |
| rozlišení displeje | 320 × 480 bodů |
| sítě GSM | 900, 1 800, 850, 1 900 MHz |
| GPRS | ano |
| EDGE | ano |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | ano |
| Wi-Fi | ano |
| infraport | ne |
| systémový konektor pro kabel | ano jiný |
| uživatelská paměť | 16 000 MB |
| paměťová karta | ne |
| SAR (na 10 g hmoty) | 1,38 W/kg |
| max. udávaná pohotovost | 300 h |
| FM rádio | ne |
| Java | ne |
| možnost natáčet video | ne |
| česká lokalizace | ne |
| uživatelská nabídka | ano |
| SIM Toolkit | ano |
| zámek klávesnice | ano |
| automatický zámek klávesnice | ano |
| hlasité handsfree | ano |
| videotelefonování | ? |
| vícepoložkový seznam | ano |
| skupiny volajících | ne |
| způsob vyhledávání v adresáři | ? |
| vícehlasé vyzvánění | ano |
| vyzváněcí profily | ano |
| filtrování hovorů | ne |
| vypnutí zvonění bez odmítnutí | ano |
| potvrzení o doručení SMS | ne |
| odpočítávání při psaní SMS | ne |
| dlouhé SMS | ano |
| e-mailový prohlížeč | ano |
| e-mail: práce s přílohami | ano |
| budík | ano |
| opakovaný budík | ano |
| kalendář | ano |
| upomínky | ano |
| úkolovník | ne |
| poznámky | ano |
| minutka | ano |
| stopky | ano |
| převodník měn nebo jednotek | ne |
| paměť na kódy | ne |
| synchronizace | ano |
| hardwarový modem | ne |
| diktafon | ne |
| kalkulačka | ano |
| USB kabel | ano |
| CD se softwarem | ano |
| stereofonní sluchátka | ano |
| pouzdro | ne |
| poutko | ne |
| paměťová karta | ne |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama