Alcatel » Alcatel OT-E805
Prodej telefonu: Alcatel OT-E805
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 97 x 45 x 17.3 mm |
| hmotnost | 80 g |
| typ displeje | CSTN, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3 |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 250 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) |
| GPRS | Ne |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| infraport | Ne |
| USB | Ano |
| Zprávy | SMS |
| prohlížeč | Ne |
| hry | 2 embedded |
| foťák | Ne |
| Max. v pohotovosti | Až 250 h |
| Max. doba hovoru | Až 7 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama