Alcatel » Alcatel OT-C507
Prodej telefonu: Alcatel OT-C507
| sítě GSM | GSM 900 / GSM 1800 |
|---|---|
| rozměry | 100 x 45 x 14.5 mm |
| hmotnost | 75g |
| typ displeje | TFT, 65K barev |
| rozlišení displeje | 128 x 128 pixelů, 1.5 inches |
| vyzvánění | Polyphonic (64 kanálů), MP3, M4a, AAC, AAC + (Optional) |
| vibrace | Ano |
| telefonní seznam | 800 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) |
| GPRS | Ano, class 10 |
| HSCSD | Ne |
| EDGE | Ne |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.0 A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v1.1 |
| Zprávy | SMS, MMS, Instant Messaging |
| prohlížeč | WAP 2.0 |
| hry | Black & Silver with Customizable Keypad |
| foťák | VGA, 640x480 pixelů |
| Max. v pohotovosti | Až 300 h |
| Max. doba hovoru | Až 5 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama