Alcatel » Alcatel OT-910
Prodej telefonu: Alcatel OT-910
| rozměry | 119 x 58 x 12.4 mm |
|---|---|
| hmotnost | - |
| typ displeje | TFT capacitive touchscreen, 256K barev |
| rozlišení displeje | 240 x 320 pixelů, 2.8 inches |
| telefonní seznam | Practically unlimited záznamů and fields, Photocall |
| slot pro paměťovou kartu | microSD, up to 32GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | HSDPA, 7.2 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g, Wi-Fi hotspot |
| Bluetooth | Ano, v3.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, microUSB v2.0 |
| Zprávy | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| hry | Ano |
| Max. v pohotovosti | Až 550 h |
| Max. doba hovoru | Až 6 h |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama