Alcatel » Alcatel OT-806
Prodej telefonu: Alcatel OT-806
| rozměry | 118 x 59 x 12.4 mm |
|---|---|
| hmotnost | - |
| typ displeje | TFT touchscreen, 262K barev |
| rozlišení displeje | 320 x 240 pixelů, 2.8 inches |
| telefonní seznam | 800 záznamů |
| slot pro paměťovou kartu | microSD (TransFlash) up to 8GB |
| GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| EDGE | Class 12 |
| podpora 3G (UMTS, WCDMA) | Ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | Ano, v2.0 with A2DP |
| infraport | Ne |
| USB | Ano, v2.0 miniUSB |
| Zprávy | SMS, MMS, Email, IM |
| prohlížeč | WAP 2.0/xHTML, HTML (Opear Mini 5) |
| hry | 2 |
| Max. v pohotovosti | Až 450 h |
| Max. doba hovoru | Až 6 h 30 min |
vyhledávání
odkazy
BuildState
zajimavá webová hra
cz.buildstate.net
Interpreti
CD/DVD diskografie hudebních skupin, zpěváků, zpěvaček
www.interpreti.cz
Inzerce2
Bezplatný inzertní server s možností vkládání fotografií
www.inzerce2.cz
SuperStarShop.cz
Obchod s nízkými cenami a dobrou službou
SuperStarShop.cz/obchod.php
Videoklipy online
zpěváci, zpěvačky, hudební skupiny
klipy.info
Vtipná a hudební videa
k přehrání zdarma
video-hned.com
reklama